Jesteśmy liderem na rynku europejskim specjalizującym się w produkcji konstrukcji spawanych dla producentów żurawi. Naszymi klientami są wiodące marki takie jak Liebherr, Kirow, Cargotec, Deme etc. Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2001 r. Obecnie zatrudniamy około 700 pracowników i w dalszym ciągu rozwijamy się bardzo dynamicznie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik lakiernika

Nr ref. PL/01/2018

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Wymagania:

-  Mile widziane doświadczenie na stanowisku malarza- lakiernik

-  Precyzja i dokładność

-  Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

 

Zakres obowiązków:

-  Przygotowanie materiału do malowania

 

ZATRUDNIMY RÓWNIEŻ OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO

I KWALIFIKACJI W CELU PRZYUCZENIA DO ZAWODU

 

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, kursy językowe i inne szkolenia).

Prosimy przed wysłaniem wiadomości dołączyć dokumenty aplikacyjne: CV oraz list
motywacyjny. Prosimy pamiętać by dokumenty zawierały następującą klauzulę: „Zgodnie z art. 7 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. z późn.zm. oraz zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 z późn.zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku przez TELEMOND Holding w procesie rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.”