Jesteśmy liderem na rynku europejskim specjalizującym się w produkcji konstrukcji spawanych dla producentów żurawi. Naszymi klientami są wiodące marki takie jak Liebherr, Kirow, Cargotec, Deme etc. Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2001 r. Obecnie zatrudniamy około 700 pracowników i w dalszym ciągu rozwijamy się bardzo dynamicznie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BEZPŁATNY KURS SPAWANIA MAG 135 dla kobiet i mężczyzn

Nr ref. 01/KURS SPAWACZA/2019

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Organizujemy bezpłatny kurs dla kobiet i mężyczyzn

· Kurs spawania metodą MAG 135 finansowany jest przez TELEMOND Holding

· Dedykowany dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę w zawodzie spawacz w naszej Grupie

· Po zaliczeniu egzaminu uczestnicy otrzymają dokumenty uprawniające do wykonywania pracy spawacza (świadectwo oraz Książkę Spawacza) wystawione przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach


Dla najlepszych uczestników, po zdaniu egzaminu końcowego oraz pozytywnym wyniku rozmowy rekrutacyjnej zapewniamy:

· Zatrudnienie w grupie TELEMOND- Holding

· Atrakcyjne warunki pracy

· Rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie etc.)


Prosimy przed wysłaniem wiadomości dołączyć dokumenty aplikacyjne: CV oraz list
motywacyjny. Prosimy pamiętać by dokumenty zawierały następującą klauzulę: „Zgodnie z art. 7 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. z późn.zm. oraz zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 z późn.zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku przez TELEMOND Holding w procesie rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.”